تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

انتخاب بهترین زیورآلات عروسی پیش از انتخاب زیورآلات تزئین مو، مقاله تشریفات عروسی بهمن را بخوانید. آیا دنبال جوهرات عروسی و زیورآلات و گیره‌های تزئینی برای موهایتان هستید، اما نمی‌دانید از میان هزاران مدل موجود در بازار کدامیک را انتخاب کنید؟ تشریفات عروسی بهمن روش‌های مخصوص خود را برای پیدا کردن بهترین زیورآلات به شما یاد می‌دهد.

برای پیدا کردن زیورآلات عروسیم از کجا شروع کنم؟

بهتر است لباس‌تان را پیش از زیورآلاتتان انتخاب کنید تا مطمئن شوید که با همدیگر همخوانی کامل خواهند داشت. اگر موقعیتش را دارید، حتما گلسرهای تزئینی را روی موهایتان امتحان کنید چون آنچه که در ویترین می‌بینید با نمایی که روی سر شما پیدا می‌کند، ۱۸۰ درجه متفاوت است.سربندها، تاج، گیره و شانه و… همگی جزو زیورآلاتی هستند که عروس‌های جوان می‌توانند برای تکمیل آرایش چهره و مویشان از آنها استفاده کنند. سربندها تنوع بالایی داشته و از آنجاییکه با انواع آرایش‌های مو هماهنگی دارند، خیلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.شما می‌توانید در روز عروسی‌تان از سربندی استفاده کنید که ربانی به رنگ موهایتان دارد یا از سربندهای کریستالی و مرواریدی برای تزئین موهایتان استفاده کنید.

رنگ طلایی برای زیورآلات مو بهتر است یا نقره‌ای؟

استفاده از زیورآلات طلایی رنگ مدتی است که در سراسر دنیا طرفدار پیدا کرده و به لباس‌ عروس‌های کرم و شیری یا صورتی خیلی می‌آید. نقره‌ای نیز رنگ محبوبی است که با لباس‌های سفید و عاجی هم‌خوانی دارد. سنجاق سرها بیشتر برای تزئین پشت موها مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از سنجاق سر همراه شینیون یا موهایی که به سبک یونانی آرایش شده، درخشش خاصی به موهای شما می دهد.

اگر دنبال این هستید که جواهراتتان بیشتر به چشم بیاید، بهتر است زیورآلات مویتان ساده‌تر باشد.

ارسال دیدگاه